fbpx
WORLD SPORTS İSTANBUL25 İLE REKORA ORTAK OLUN

 

Global ölçekte değişen tüketici trendleri ve gelişen yeni teknolojik gelişmeler her sektör gibi spor pazarının büyümesine de yön veriyor. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan küresel salgın ve hastalıkların ardından, sağlıklı yaşam tarzının yararları ile spor ve fitness aktivitelerinin önemi konusunda artan farkındalık, bu tür ekipmanlara olan talebi daha da artırmaktadır.

 

Dünya spor endüstrisi pazarı büyüklüğünün 2026 yılına kadar 90,1 milyar USDye ulaşması bekleniyor.

 

Günümüzde, küresel ekonomik dinamiklerin hızla değişmesi ve tedarik zincirlerinin yeniden yapılanması, yurt dışı firmaların stratejilerinde önemli değişikliklere yol açmaktadır. Bu bağlamda, Türkiye gibi dinamik bir pazar, artan talep ve cazip fırsatlar sunarak, yabancı şirketlerin ilgisini çekmektedir.

 

Spor ekipman üretiminde Türkiye’nin kaliteli üretim kapasitesi ve rekabetçi fiyatları, uluslararası pazarlarda dikkat çekiyor. Bu gelişme, Türk spor ekipmanı üreticileri için yeni fırsatların kapısını aralıyor.

 

İHRACAT HEDEFLERİNİZ İÇİN WSI25

 

Geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen World Sports İstanbul24, ülke spor endüstri ihracatınave ekonomisinde yarattığı artış ve hacimle hem katılımcı firmalardan hem de spor sektörünün duayen isimlerinden tam not aldı. Spor endüstrisinin ülkede ki en büyük ve en kapsamlı ticarifuarı olan World Sports İstanbul25, yeni tarihini 8-11 Mayıs 2025 olarak belirledi. Ülkemizinspor endüstrisinin ihracat hacmini genişletmek ve yeni pazarlara açılmasını sağlamak önceliğiyle düzenlenen WSI25 T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da destekleniyor. Katılımcı firmaların destek ve teşviklerden yararlanabildiği spor fuar olma taşıyan WSI25, Türk spor endüstrisinin uluslararası alandaki rekabet gücünü artırıyor.

 

WSI25 ERKEN DÖNEM AVANTAJLI FİYATLAR

 

TAM Fuarcılık tarafından düzenlenen World Sports İstanbul, katılımcı firmaları korumak ve değişken kur fiyatlarından etkilenmemesi ayrıca bu doğrultuda bütçelerinde tasarruf edebilmesi için 8-11 Mayıs 2025 tarihlerinde gerçekleştirilecek World Sports İstanbul25 içinsınırlı kontenjanda erken dönem avantajlı fiyat kampanyası başlattı. Dünyanın farklıülkelerinden yurt dışı satın alım heyetleri ile şimdiden anlaşmalar imzalandı. Rekor düzeyde yurt dışı satın almacının ziyaret edeceği ve ihracat rekorlarının kırılacağı WSI’25 için yerinizi alın.