fbpx

EXPOSPORTS

World Sports Istanbul

Dünyanın önde gelen spor endüstrisi üreticilerine ev sahipliği yapan, bulunduğu coğrafyanın ve ülkenin spor fuarı olarak en büyük ve kapsamlı ticari buluşması noktası World   Sports Istanbul’un ikincisi 8-11 Mayıs 2025 tarihinde gerçekleştirilecek.

World Sports Istanbul’25 – Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı ile yerli ve uluslararası üreticiler; başta çevre coğrafya olmak üzere tüm dünyadan satın almacılar, ithalatçılar, toptancılar, zincir mağazalar ve proje yöneticileri ile bir araya gelecek. Ülkeyi ve bölgeyi spor dünyasında üst seviyelere taşıyan World Sports Istanbul, sunduğu B2B ticaret ortamının yanı sıra, tamamen ayrı bir bölüm olarak yer verdiği; etkinlik alanları, workshoplar, seminerler ve yarışmalar ile spor ve sporcu dünyasının ihtiyacı olan her şeyi 4 gün boyunca katılımcı ve ziyaretçilerine sağlayacak.

Küresel spor ve sporcuya yönelik tüm sektörlerin yer alacağı, alanında çağ ötesi teknolojiler ve yeniliklerin yer aldığı World Sports Istanbul; Avrupa, Ortadoğu ve Arap Yarımadası, Rusya ve Türki Cumhuriyetler ile Africa’dan geniş alım heyetlerini ağırlayarak hem yerli hem de uluslararası ticarete doğrudan katkı sağlamayı hedefliyor.

 

WSI’25 İÇİN HAZIR MISINIZ?

Birincisi 10-13 Ocak 2024 tarihlerinden gerçekleştirilen World Sports Istanbul, spor dünyasının en çok rağbet gören ticari fuarı haline gelen ve sporcu gıdaları, spor ekipmanları ve fitness & wellness sektörünün gücünü doğrudan alıcılarla buluşturarak, dünyaca ünlü markaların son trend inovatif ürünlerini sergilediği eşsiz bir organizasyon olarak hafızalara kazındı. Katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından gelen olumlu bildirimler neticesinde TAM Fuarcılık tarafından hız kesilmeden World Sport İstanbul’un ikincisi için hazırlıklar başladı. 2025 yılı için hedefleri büyüten TAM Fuar firması,  rekor seviyede dünyanın farklı ülkelerinden profesyonel alıcıları getirmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda organize edilecek semineler, şovlar ve etkinliklerle World Sports İstanbul, 2025 yılında spor dünyasına damga vuracak. Sizlerde bu eşsiz platformda geç kalmadan yerinizi alarak ticari hedeflerinize ulaşabilir ve markanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz.

SEE OUR VIDEO

150 +

Katılımcı

11.617 +

Hedeflenen Ziyaretçi

35 +

Ülke

Fuar Tarihi: 8-11 Mayıs 2025
Fuar Yeri: İstanbul, Türkiye
Ziyaret Saatleri: 10:00 -18:00
Organizatör: TAM FUARCILIK ve Organizasyon A.Ş.

World Sports Istanbul Özel Bölümleri

Spora dair her şey özel bölümleriyle sizlerle buluşuyor. Sporun her yönüyle ele alındığı özel bölümlerimizde kendinizden de bir şeyler bulacaksınız.